Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
80418 Marine Power Reef Base Salt 20 Kg
facebook ile bağlan
0533 734 23 18

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

80418 Marine Power Reef Base Salt 20 Kg

Aynı Gün Kargo   ( Saat 12.00'ye kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%23 indirim
355,00 Kdv Dahil
275,00 Kdv Dahil
Havale ile 266,75 Kdv Dahil (%3 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
           
Ürün Kodu 138651376
Stok Kodu 80418

REEF BASE SALT

 

İstenilen her tip deniz akvaryumları içindir.Resif sularındaki bileşimlerle aynı parametrelerdeki 33 ppt tuzluluk oranlarını sağlar.

Reef  Base  Salt, özellikle yeni kurulacak akvaryumlar için uygundur çünkü karışımı hazırlamak kolaydır,ancak önceden kurulmuş akvaryumlar içinde mükemmel stabil kimyasal bir temel sağlar.

Daha ileri seviyedeki akvaryum sahiplerinin akvaryumları bireysel ihtiyaçlara göre bu tuzda iz elementlerin ve makrobesinlerin ideal dozlamasını bulabilirler.

Deniz akvaryumlarında yerleşik bir çok canlı sudaki en ufak değişikliklere karşı çok hassastır.Stabil değerlere sahip bir deniz suyu ortamı sağlamak için geliştirilmiş makro besinler  ve iz elementler gerekir ki bunun için bizim tuzlarımız  bu kimyasal dengeyi stabil tutacak şekilde   geliştirilmiştir.

Elde edilen deniz suyu (33ppt) deniz akvaryumu  için mikro ve makro elementlerin en uygun seviyeleri bulmasını sağlar. Modern Marine Power tuzları deniz suyu için son sentetik biyokimya temeli sistemi yöntemleri ile geliştirilmiştir.Her 2  kategorideki tuzlarda maximum verimlilik  aralığı olan 33-35 ppt. tuzluluk oranlarında dengelenebilir. Sadece balık olan akvaryumlar daha düşük seviyelerde tuzluluk gerektirir.

Akvaryumunuzun ihtiyacı olan tuz miktarını 20-25°C sıcaklıkta RODI su (deiyonize ve ters ozmos su) içersinde yaklaşık 20-30 dak. karıştırarak koyunuz.Bu işlemden sonra deniz suyunuz kullanıma hazırdır.Uygun tuzluluk  oranı 33 ppt. 10 lt.su içersinde 390 gr.tuzun eritilmesi ile elde edilir.

 

 Uzman tavsiyesi:

Her  hafta  akvaryum suyunun % 5-10 uk  kısmını  değiştiriniz.

Tuzu iyi muhafaza edilmiş,hava ile min. temas edecek bir kapta saklayınız

Manuel karıştırma yerine sirkülasyon pompası kullanınız.

BİLİYORMUSUNUZ …Her kovanın altında parti no.su bulunmaktadır.Bu no.ile www.tropical-marinepower.pl.  adresinden o  kovadaki  ürünün gerçek parametrelerini kontrol edebileceğinizi ?

 

 

408